O Media Art

O nas

O Media Art

Cenimy swoje korzenie. Siedziba naszej firmy niezmiennie od 2002 roku znajduje się w Sanoku – małym mieście położonym na trasie wiodącej do jednej najpiękniejszych krain na świecie, czyli Bieszczadów. To właśnie Bieszczady zaszczepiły w nas miłość do obrazu, pięknych legend oraz harmonii. Sanocka atmosfera z kolei ukształtowała nasz model pracy i komunikacji – otwartość, swobodę kreatywności oraz inicjatywę podejmowaną zawsze z myślą o drugim człowieku.

Empatia to nasze słowo-klucz, a sprawy społeczne i obyczajowe zajmowały nas od zawsze. Nasz fundament dziennikarski został położony już na długo przed zapoczątkowaniem Grupy Media Art. Od pracy w rozmaitych tytułach prasowych, przez zakładanie lokalnej rozgłośni radiowej oraz stacji telewizyjnych, aż po prowadzenie miejskiego portalu informacyjnego – wszystko to z pasji i chęci tworzenia wartości dla innych ludzi.

Tak, to prawda, że w większych miastach są na ogół szersze możliwości rozwoju biznesu, lecz naszym celem jest udowodnić za przykładem podobnych nam firm, że można działać lokalnie z globalnymi aspiracjami i odnieść sukces w miejscu, z którego się pochodzi. Z uporem więc i konsekwencją piszemy, nagrywamy, opowiadamy. Może stać się i tak, że jeden z rozdziałów Twojej historii zapragniesz opowiedzieć wspólnie z nami. Do tego Cię zapraszamy.

O Tobie

O Tobie

O Tobie chcemy opowiedzieć. O Twojej inicjatywie, marce, wizji, wartościach. Niezależnie od branży, w jakiej funkcjonujesz; niezależnie od etapu rozwoju, na którym obecnie się znajdujesz, będąc w drodze niesiesz ze sobą bagaż wielu doświadczeń, a w ręku trzymasz bez przerwy (nawet gdy śpisz) mapę z wyznaczonym celem. Zmagasz się z szarą codziennością, z problemami, odnosisz sukcesy, idziesz naprzód. To już brzmi jak zaczątek fascynującej historii, prawda? Warto ją przedstawić.

By pomóc Tobie, Twojej firmie i Twoim partnerom zaistnieć szerzej w świadomości odbiorców, podtrzymywać i rozwijać profesjonalny wizerunek, a także zdobywać nowych klientów i sięgać poza horyzont oferujemy:

Video-storytelling

Video-storytelling

Pozwól, że przeniesiemy Twoją opowieść na ekrany właściwych odbiorców. Świat nieustannie potrzebuje wartościowych historii. Takich jak Twoja.

Sprawdź

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Format video klarownie przedstawi charakter oraz zasady działania oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Gotowy, by ułatwić klientom właściwą decyzję?

Sprawdź

Fotorelacje

Fotorelacje

Powierz nam wykonanie zdjęć, które nie pozostawią obojętnym nikogo, kto sprawdzi galerię na Twojej stronie, zetknie się z materiałami promocyjnymi czy obejrzy fotorelację z wydarzenia.

Sprawdź

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Każde wydarzenie to ogrom emocji zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników. Nie pozwól, by emocje te ulotniły się tuż po dotarciu do ostatniego punktu agendy.

Sprawdź

Transmisje live

Transmisje live

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie transmisję, która pozwoli każdemu – niezależnie od tego, gdzie się znajduje – uczestniczyć w Twoim doświadczeniu.

Sprawdź

Multichannel content

Multichannel content

Spójność to słowo klucz w dzisiejszej skomplikowanej, wielokanałowej komunikacji z odbiorcami. Nie zawracaj sobie głowy. Zajmiemy się tym.

Sprawdź

Social media

Social media

Wszystkie platformy społecznościowe mają na celu jedno – łączyć. My także. Przy użyciu tych narzędzi przerzucimy most pomiędzy Twoją marką a uwagą klientów.

Sprawdź

Dziennikarski sznyt

Dziennikarski sznyt

Notki, newsy, wywiady? Artykuły sponsorowane? Kontakt z mediami? A może kompleksowe biuro prasowe na potrzeby danego wydarzenia? Bierzemy to na siebie.

Sprawdź

Działalność szkoleniowa

Działalność szkoleniowa

Uwielbiamy czerpać wiedzę od innych, ale również dzielić się własną. Jako pasjonaci nowych mediów opowiadamy i podpowiadamy w tematach komunikacji, relacji i marketingu w cyfrowym świecie.

Sprawdź