Oferujemy

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Być może masz skomplikowany produkt, którego działanie chcesz w sposób szybki i czytelny przedstawić zainteresowanym? Może wręcz przeciwnie – Twój produkt nie wymaga wideo-instrukcji, lecz jest sam w sobie dziełem sztuki, którego walory i estetykę należy jak najwierniej przedstawić na odległość? Twoja firma bierze udział w targach, konferencjach itp., gdzie istnieje doskonała okazja do zaprezentowania klipu promocyjnego Twojego przedsiębiorstwa?

Warto pamiętać, że:

  • większość internautów woli video-instruktaż niż instrukcję w formie tekstowej;
  • na stronach internetowych zawierających materiały wideo użytkownicy spędzają ponad 2 razy więcej czasu, co z kolei przekłada się na interakcje oraz wzrost sprzedaży;
  • gros klientów przyznaje, że do decyzji zakupowej skłoniło ich obejrzenie video produktowego.

Komunikacja dziś odbywa się przede wszystkim za pomocą obrazu. Szczególnie tego ruchomego, który przekazuje dużo informacji w krótkim czasie. Mimo że brzmi to jak oczywistość, nadal tylko pewien procent firm decyduje się dzięki rozwojowi technologii na wykorzystanie video w swojej strategii promocyjnej i wizerunkowej.

Powtórzmy – tylko pewien procent firm. To Twoja szansa.   

Zobacz więcej

Video-storytelling

Video-storytelling

Pozwól, że przeniesiemy Twoją opowieść na ekrany właściwych odbiorców.  Świat nieustannie potrzebuje wartościowych historii. Takich jak Twoja.

Sprawdź

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Format video klarownie przedstawi charakter oraz zasady działania oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Gotowy, by ułatwić klientom właściwą decyzję?

Fotorelacje

Fotorelacje

Powierz nam wykonanie zdjęć, które nie pozostawią obojętnym nikogo, kto sprawdzi galerię na Twojej stronie, zetknie się z materiałami promocyjnymi czy obejrzy fotorelację z wydarzenia.

Sprawdź

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Każde wydarzenie to ogrom emocji zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników. Nie pozwól, by emocje te ulotniły się tuż po dotarciu do ostatniego punktu agendy.

Sprawdź

Transmisje live

Transmisje live

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie transmisję, która pozwoli każdemu – niezależnie od tego, gdzie się znajduje – uczestniczyć w Twoim doświadczeniu.

Sprawdź

Multichannel content

Multichannel content

Spójność to słowo klucz w dzisiejszej skomplikowanej, wielokanałowej komunikacji z odbiorcami. Nie zawracaj sobie głowy. Zajmiemy się tym.

Sprawdź

Social media

Social media

Wszystkie platformy społecznościowe mają na celu jedno – łączyć. My także. Przy użyciu tych narzędzi przerzucimy most pomiędzy Twoją marką a uwagą klientów.

Sprawdź

Dziennikarski sznyt

Dziennikarski sznyt

Notki, newsy, wywiady? Artykuły sponsorowane? Kontakt z mediami? A może kompleksowe biuro prasowe na potrzeby danego wydarzenia? Bierzemy to na siebie.

Sprawdź

Działalność szkoleniowa

Działalność szkoleniowa

Czerpiemy wiedzę od innych i dzielimy się własną. Jako pasjonaci nowych mediów opowiadamy i podpowiadamy w tematach komunikacji, relacji i marketingu w cyfrowym świecie. 

Sprawdź

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: