Oferujemy

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Niezależnie od formuły i rozmachu z jakim planujesz nadchodzące wydarzenie, jego organizacja wymaga starannego zaplanowania, przygotowań oraz koordynacji działań w celu zapewnienia uczestnikom właściwej atmosfery i swobodnej przestrzeni do dzielenia się ekspercką wiedzą. Szkoda byłoby nie uwiecznić tych chwil. W tym pragniemy pomóc, świadcząc usługi z zakresu obsługi medialnej podczas konferencji, kongresów i targów.

Przedstawia się to w skrócie tak, że nasz zespół zajmuje się filmowaniem, fotografowaniem oraz wywiadami z uczestnikami, prelegentami i organizatorami. Dbamy o to, by zarówno uchwycić ducha wydarzenia do późniejszej relacji, jak i o to, by obsługa techniczna live (systemy wielokamerowe, transmisja, nasze przenośne studio eventowe) przebiegała zgodnie z przyjętym planem.

Wydarzenie to nie tylko dzień, w którym się ono docelowo odbywa. Tak na dobrą sprawę event budują miesiące skrupulatnych przygotowań i ciężkiej pracy. Proponujemy więc dodatkowo stworzenie making-offu czy też relacji zza kulis procesu przygotowań. To świetna okazja do pokazania zaangażowania zespołu, profesjonalnego podejścia oraz umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów pojawiających się na drodze ku wielkiemu finałowi.

Nasze założenie jest jedno – aby nie uronić ani kropli pasji, która towarzyszy odbywającym się wydarzeniom.

Oferujemy

Video-storytelling

Video-storytelling

Pozwól, że przeniesiemy Twoją opowieść na ekrany właściwych odbiorców. Świat nieustannie potrzebuje wartościowych historii. Takich jak Twoja.

Sprawdź

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Format video klarownie przedstawi charakter oraz zasady działania oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Gotowy, by ułatwić klientom właściwą decyzję?

Sprawdź

Fotorelacje

Fotorelacje

Powierz nam wykonanie zdjęć, które nie pozostawią obojętnym nikogo, kto sprawdzi galerię na Twojej stronie, zetknie się z materiałami promocyjnymi czy obejrzy fotorelację z wydarzenia.

Sprawdź

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Każde wydarzenie to ogrom emocji zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników. Nie pozwól, by emocje te ulotniły się tuż po dotarciu do ostatniego punktu agendy.

Sprawdź

Transmisje live

Transmisje live

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie transmisję, która pozwoli każdemu – niezależnie od tego, gdzie się znajduje – uczestniczyć w Twoim doświadczeniu.

Sprawdź

Multichannel content

Multichannel content

Spójność to słowo klucz w dzisiejszej skomplikowanej, wielokanałowej komunikacji z odbiorcami. Nie zawracaj sobie głowy. Zajmiemy się tym.

Sprawdź

Social media

Social media

Wszystkie platformy społecznościowe mają na celu jedno – łączyć. My także. Przy użyciu tych narzędzi przerzucimy most pomiędzy Twoją marką a uwagą klientów.

Sprawdź

Dziennikarski sznyt

Dziennikarski sznyt

Notki, newsy, wywiady? Artykuły sponsorowane? Kontakt z mediami? A może kompleksowe biuro prasowe na potrzeby danego wydarzenia? Bierzemy to na siebie.

Sprawdź

Działalność szkoleniowa

Działalność szkoleniowa

Czerpiemy wiedzę od innych i dzielimy się własną. Jako pasjonaci nowych mediów opowiadamy i podpowiadamy w tematach komunikacji, relacji i marketingu w cyfrowym świecie.

Sprawdź