Oferujemy

Video-storytelling

Video-storytelling

Video-storytelling

Każda dobra opowieść potrzebuje wyrazistego bohatera, przejmującej fabuły i sprawnie prowadzonej narracji. Żaden człowiek swojej drogi nie przebywa bez bagażu – bagażu osiągnięć, potknięć, doświadczeń. Wszystko, co robisz, może mieć o wiele większe znaczenie dla innych ludzi, niż podejrzewasz. Żebyś jednak mógł się o tym przekonać, musisz najpierw opowiedzieć swoją historię.

Pomożemy Ci w podzieleniu się z innymi Twoją opowieścią za pomocą filmu. Zaintrygujemy odbiorców, wzbudzimy w nich emocje i zmotywujemy do działania. Opowiedz nam o sobie, przedstaw swój pomysł i punkt widzenia, a my zajmiemy się przeniesieniem tego na ekrany Twoich klientów. Czy pamiętasz z dzieciństwa opowieści snute przy blasku i cieple ogniska w środku nocy? Możesz sobie nie przypominać ich treści, ale z pewnością nadal jesteś pewny tego, jakie reakcje one wywołały. Dreszcz, śmiech, nostalgię.

Bo słowa przemijają, ale emocje pozostają. To właśnie z nich zbudowana jest Twoja historia. Udowodnimy to.

Oferujemy

Video-storytelling

Video-storytelling

Pozwól, że przeniesiemy Twoją opowieść na ekrany właściwych odbiorców. Świat nieustannie potrzebuje wartościowych historii. Takich jak Twoja.

Sprawdź

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Format video klarownie przedstawi charakter oraz zasady działania oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Gotowy, by ułatwić klientom właściwą decyzję?

Sprawdź

Fotorelacje

Fotorelacje

Powierz nam wykonanie zdjęć, które nie pozostawią obojętnym nikogo, kto sprawdzi galerię na Twojej stronie, zetknie się z materiałami promocyjnymi czy obejrzy fotorelację z wydarzenia.

Sprawdź

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Każde wydarzenie to ogrom emocji zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników. Nie pozwól, by emocje te ulotniły się tuż po dotarciu do ostatniego punktu agendy.

Sprawdź

Transmisje live

Transmisje live

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie transmisję, która pozwoli każdemu – niezależnie od tego, gdzie się znajduje – uczestniczyć w Twoim doświadczeniu.

Sprawdź

Multichannel content

Multichannel content

Spójność to słowo klucz w dzisiejszej skomplikowanej, wielokanałowej komunikacji z odbiorcami. Nie zawracaj sobie głowy. Zajmiemy się tym.

Sprawdź

Social media

Social media

Wszystkie platformy społecznościowe mają na celu jedno – łączyć. My także. Przy użyciu tych narzędzi przerzucimy most pomiędzy Twoją marką a uwagą klientów.

Sprawdź

Dziennikarski sznyt

Dziennikarski sznyt

Notki, newsy, wywiady? Artykuły sponsorowane? Kontakt z mediami? A może kompleksowe biuro prasowe na potrzeby danego wydarzenia? Bierzemy to na siebie.

Sprawdź

Działalność szkoleniowa

Działalność szkoleniowa

Czerpiemy wiedzę od innych i dzielimy się własną. Jako pasjonaci nowych mediów opowiadamy i podpowiadamy w tematach komunikacji, relacji i marketingu w cyfrowym świecie.

Sprawdź