Polityka Prywatności

Klikając “Zapisz” w formularzu zapisu do listy mailingowej newslettera na stronie mediaart.pl, zgadzasz się na wysłanie swoich informacji do firmy Media ART, która wykorzystywać je będzie zgodnie ze swoją polityką prywatności. Facebook również wykorzysta te dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności włączając w to auto-uzupełniające formularze dla reklam. Zobacz Politykę Prywatności firmy Media ART.

Polityka Prywatności:

  1. Administratorem Twoich danych jest Grupa MEDIA ART Sp. z o.o, 38-500 Sanok, ul. Sobieskiego 12, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych.
  2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.
  3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, zgadza się na kontakt z naszej strony.
  4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby Grupa Media Art Sp. z o.o..
  5. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.
  6. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych.
  7. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są tylko i wyłącznie do kontaktu z Użytkownikiem.
  8. Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody.

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: