Polityka Prywatności

Klikając „Zapisz” w formularzu zapisu do listy mailingowej newslettera na stronie mediaart.pl, zgadzasz się na wysłanie swoich informacji do firmy Media ART, która wykorzystywać je będzie zgodnie ze swoją polityką prywatności. Facebook również wykorzysta te dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności włączając w to auto-uzupełniające formularze dla reklam. Zobacz Politykę Prywatności firmy Media ART.

Polityka Prywatności:

  1. Administratorem Twoich danych jest Grupa MEDIA ART Sp. z o.o, 38-500 Sanok, ul. Sobieskiego 12, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych.
  2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.
  3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, zgadza się na kontakt z naszej strony.
  4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby Grupa Media Art Sp. z o.o..
  5. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.
  6. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych.
  7. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są tylko i wyłącznie do kontaktu z Użytkownikiem.
  8. Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody.