Film promocyjny gminy i miasta Połaniec, Połaniec, lipiec 2019

Powrót do realizacji

Na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy Połaniec przygotowaliśmy dwa filmy: dłuższy, budujący wizerunek miasta i gminy jako zakątka Polski, z którym warto związać swoją przyszłość; oraz film krótszy, skoncentrowany na strefach inwestycyjnych gminy Połaniec oraz udogodnieniach dla przyszłych inwestorów. Naszymi klientami są nie tylko firmy prywatne, ale również samorządy oraz instytucje państwowe.

Zarówno film promocyjny, jak i krótki spot o strefach inwestycyjnych miały w sposób atrakcyjny przekazać wszystkie atuty, jakie Połaniec ma do zaoferowania. Pomogliśmy więc wyciągnięte asy z rękawa przenieść na ekrany. Zlecenie to wymagało kilku dni zdjęciowych wraz z kilkugodzinnymi dojazdami, niejednej korekty planów (chociażby ze względu na warunki pogodowe), wykorzystania wielu narzędzi (m.in. drona) i zaangażowanie narratora w ostatecznej fazie produkcji.

Cieszymy się, że mimo stopnia skomplikowania przedsięwzięcia, udało stworzyć się ostatecznie atrakcyjne wizytówki miasta i gminy Połaniec. 

Powrót do realizacji

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: