Sanockim Szklakiem natury 2000, Sanok, 2016

Powrót do realizacji

Urząd Miasta Sanoka powierzył nam w ramach projektu Eko-Sanok nagranie dokumentu o pięknej inicjatywie –Natura 2000, czyli program sieci obszarów objętych ochroną fauny i flory na obszarze Unii Europejskiej. Warto nadmienić, że właśnie nasze rodzinne tereny Ziemi Sanockiej i Bieszczad objęte są działaniami związanymi z tym właśnie programem. Więcej, drogi widzu, dowiesz się z naszego 20-minutowego dokumentu.

Stworzyliśmy więc scenariusz i po jego zaakceptowaniu ruszyliśmy od razu z produkcją. Projekt ten stawiał niemałe wymagania ze względu na bogatą treść, mnogość różnorodnych ujęć (w tym zdjęcia lotnicze i zwierząt), naturalnie płynącą fabułę, a także konieczność wykorzystania całego arsenału sprzętowego (ciężko zliczyć ilośc kart pamięci i dysków twardych z zarejestrowanymi obrazami). 

Do tego przedsięwzięcia zaangażowaliśmy strażnika państwowej straży rybackiej, który „w terenie” opowiada dzieciom o zagadnieniach związanych z naturą i ekologią. Fantastycznie było nam również współpracować z panią Krystyną Czubówną, która swoim pięknym, lektorskim głosem doskonale dopełniła obraz i poprowadziła płynną narrację. Takie projekty dla nas to sama przyjemność.

Powrót do realizacji

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: