Warsaw Security Forum, Warszawa, jesień 2016 & 2017

Powrót do realizacji

Warsaw Security Forum, czyli konferencja dotycząca zagadnień bezpieczeństwa na arenie międzynarodowej odbywająca się cyklicznie od 2014 roku. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego, która – cytując za oficjalną stroną www.pulaski.pl – jest niezależnym think tankiem specjalizującym się w polityce zagranicznej i bezpieczeństwie międzynarodowym. Jest to prestiżowe wydarzenie z udziałem głów państw, premierów, ministrów obrony oraz osób ściśle związanych z bezpieczeństwem międzynarodowym.

Naszą rolą była kompleksowa obsługa video konferencji, czyli: nagrywanie prelekcji, paneli dyskusyjnych, serii wywiadów z prelegentami, a także zmontowanie video-relacji i zapowiedzi w jednym. Materiały przez nas nagrane i przygotowane posłużyły organizatorom do prowadzenia kilkumiesięcznej kampanii promocyjnej kolejnej edycji Warsaw Security Forum. 

Mieliśmy przyjemność obsługiwać dwie edycje tejże konferencji – lata 2016 oraz 2017.

Powrót do realizacji

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: