Bieszczadzka Odskocznia #2: Gdy dron zaczyna żyć własnym życiem

Powrót do wpisów

Latanie i filmowanie dronem to nie bułka z masłem nawet z niemałym doświadczeniem. Ujęcia filmowe z drona potrafią być wyjątkowo malownicze, a w branży filmów promocyjnych są już standardem. Wymagają jednak sporo wprawy, dokładności i wyczucia estetyki. Zazwyczaj wszystko idzie gładko, lecz akurat tym razem nasz DJI Phantom 4K miał mały wypadek. Jak do tego doszło i co z tego wynikło? Przekonaj się w drugim odcinku VLOGa Bieszczadzka Odskocznia!

Tym razem ekipa filmowa Media Art wyruszyła na Lubelszczyznę. Celem było nagranie filmu promocyjnego dla przedsiębiorstwa specjalizującego się w recyklingu odpadów plastikowych. Firma ta robi niemałe wrażenie zarówno wykorzystywaną technologią, jak i zajmowanym obszarem produkcyjno-biurowym. Mówiąc krótko – było intensywnie i bardzo ciekawie.

Co prawda do zdjęć na zewnątrz pogoda mogła być nieco lepsza, ale ostatecznie udało się „złapać” kilka fajnych ujęć z nieszczęsnego drona. Grzegorz bije się w pierś, ale co tu dużo mówić – gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, tak więc i operatorom dronów przydarzają się różne przygody. Dziś, w dniu publikacji filmu, możemy już uspokoić, że dron po kolizji wrócił już do nas cały i zdrowy, a nawet odbył kilka krótkich przelotów. Wszystko dobre, co się dobrze kończy.

Zapraszamy do obejrzenia i subskrybcji!

 

Powrót do wpisow

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: