Sprawdź nowy kanał na YouTube: Grzegorz Bończak – Bieszczadzka Odskocznia!

Powrót do wpisów

Premiera „Bieszczadzkiej Odskoczni” na YouTube

Filmowanie dla nas to nie tylko praca, ale też spora przyjemność. Dlatego Grzegorz, nasz CEO, uruchomił swój osobisty kanał na Youtubie, w którym będzie pokazywał nie tylko nasza pracę od kuchni, ale też Bieszczady, które są naszym domem.

Dzisiaj premierowy odcinek z vlogowego cyklu, w którym zobaczycie piękne tereny sąsiadujące bezpośrednio z Bieszczadami; przekonacie się, że istnieją „świnki” dalekie od pierwszych skojarzeń z tym słowem; a także dowiecie się, jak w skrócie przebiega realizacja zlecenia filmowego w przesympatycznych okolicznościach przyrody. No i na końcu nieplanowane spotkanie z królem puszczy!

Tak, kręcenie filmów promocyjnych różne ma oblicza i działamy z naszymi usługami filmowymi nie tylko w dużych miastach i potężnych przedsiębiorstwach, ale też w szeroko rozumianym terenie.

W kolejnych publikacjach na kanale Grzegorz Bończak – Bieszczadzka Odskocznia nie zabraknie także rozmów i reportaży o biznesie, tak więc kanał w założeniu łączyć będzie wątki bieszczadzkie z tematyką dotyczącą prowadzenia własnej firmy, innowacji, marketingu i – jakżeby inaczej! – filmowania i jego tajników.

Zapraszamy do obejrzenia i subskrybcji!

 

Powrót do wpisow