Sprawdź nowy kanał na YouTube: Grzegorz Bończak – Bieszczadzka Odskocznia!

Powrót do wpisów

Premiera “Bieszczadzkiej Odskoczni” na YouTube

Filmowanie dla nas to nie tylko praca, ale też spora przyjemność. Dlatego Grzegorz, nasz CEO, uruchomił swój osobisty kanał na Youtubie, w którym będzie pokazywał nie tylko nasza pracę od kuchni, ale też Bieszczady, które są naszym domem.

Dzisiaj premierowy odcinek z vlogowego cyklu, w którym zobaczycie piękne tereny sąsiadujące bezpośrednio z Bieszczadami; przekonacie się, że istnieją “świnki” dalekie od pierwszych skojarzeń z tym słowem; a także dowiecie się, jak w skrócie przebiega realizacja zlecenia filmowego w przesympatycznych okolicznościach przyrody. No i na końcu nieplanowane spotkanie z królem puszczy!

Tak, kręcenie filmów promocyjnych różne ma oblicza i działamy z naszymi usługami filmowymi nie tylko w dużych miastach i potężnych przedsiębiorstwach, ale też w szeroko rozumianym terenie.

W kolejnych publikacjach na kanale Grzegorz Bończak – Bieszczadzka Odskocznia nie zabraknie także rozmów i reportaży o biznesie, tak więc kanał w założeniu łączyć będzie wątki bieszczadzkie z tematyką dotyczącą prowadzenia własnej firmy, innowacji, marketingu i – jakżeby inaczej! – filmowania i jego tajników.

Zapraszamy do obejrzenia i subskrybcji!

 

Powrót do wpisow

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: