„HISTORIE SUKCESU” debiutują na YouTube

Powrót do wpisów

Nowa seria tematyczna “Historie Sukcesu” to cykl prezentujący sylwetki prężnie działających polskich przedsiębiorców. Przeróżne i nierzadko zaskakujące pomysły na biznes. Nieszablonowe rozwiązania, za którymi podążają ludzie i kapitał. Postaci o szczególnym harcie ducha oraz inspirującej postawie.

Dla Grzegorza Bończaka – wieloletniego filmowca, dziennikarza i przedsiębiorcy – to arcyciekawy materiał wymagający czegoś więcej niż zwykłej pogawędki.

Obejrzyj więc rozmowy i reportaże z nietuzinkowymi właścicielami rodzimych firm, którzy uchylają rąbka tajemnicy swojego sukcesu. Czy ktokolwiek jeszcze wątpi, że Polak potrafi?


Cykl rozpoczynamy wizytą w powstającym w Sanoku browarze kraftowym. Skąd taka inicjatywa? Co odróżnia piwa rzemieślnicze od koncernowych? Czy na taki produkt jest faktycznie popyt na stale nasycającym się rynku? Tego między innymi dowiesz się z pierwszego odcinka “Historii Sukcesu” – “Nawarzyli sobie piwa! Jak powstaje browar kraftowy w Sanoku?”.

 

 

Nie zapomnij o kciuku w górę, jeśli film Ci się podobał. Prosimy też o subskrybowanie i podawanie dalej naszego kanału – to da nam jeszcze więcej paliwa do realizacji ciekawych projektów filmowych 🙂

Powrót do wpisow