“HISTORIE SUKCESU” debiutują na YouTube

Powrót do wpisów

Nowa seria tematyczna “Historie Sukcesu” to cykl prezentujący sylwetki prężnie działających polskich przedsiębiorców. Przeróżne i nierzadko zaskakujące pomysły na biznes. Nieszablonowe rozwiązania, za którymi podążają ludzie i kapitał. Postaci o szczególnym harcie ducha oraz inspirującej postawie.

Dla Grzegorza Bończaka – wieloletniego filmowca, dziennikarza i przedsiębiorcy – to arcyciekawy materiał wymagający czegoś więcej niż zwykłej pogawędki.

Obejrzyj więc rozmowy i reportaże z nietuzinkowymi właścicielami rodzimych firm, którzy uchylają rąbka tajemnicy swojego sukcesu. Czy ktokolwiek jeszcze wątpi, że Polak potrafi?


Cykl rozpoczynamy wizytą w powstającym w Sanoku browarze kraftowym. Skąd taka inicjatywa? Co odróżnia piwa rzemieślnicze od koncernowych? Czy na taki produkt jest faktycznie popyt na stale nasycającym się rynku? Tego między innymi dowiesz się z pierwszego odcinka “Historii Sukcesu” – “Nawarzyli sobie piwa! Jak powstaje browar kraftowy w Sanoku?”.

 

 

Nie zapomnij o kciuku w górę, jeśli film Ci się podobał. Prosimy też o subskrybowanie i podawanie dalej naszego kanału – to da nam jeszcze więcej paliwa do realizacji ciekawych projektów filmowych 🙂

Powrót do wpisow

Newsletter

Lubisz ryzyko? Rozczarujemy Cię. Nie ma tu ryzyka, ani że zostaniesz zalany spamem, ani że kontakt do Ciebie będzie krążył po serwerach Demokratycznej Republiki Konga. Za to jest niemała szansa, że polubisz przygotowane przez nas artykuły, materiały wideo i aktualne promocje na nasze usługi. Warto. 

Zapisując się do naszego newslettera, zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Kontakt

Grupa Media Art Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 12
38-500 Sanok
NIP 687-195-86-95
REGON 181121648

Zadzwoń do nas:
+48 508 180 234

lub napisz:
biuro@mediaart.pl

Znajdziesz nas równiez tu: