Oferujemy

Fotorelacje

Fotorelacje

Fotorelacje

Wśród materiałów budujących wizerunek zdjęcia zajmują szczególne miejsce. Mimo że są one obrazem nieruchomym, poruszają serca oddając atmosferę i emocje towarzyszące minionym wydarzeniom. Warto upewnić się, czy zdjęcia produktowe cieszą oko i dobrze prezentują przedmiot oferty; czy fotografie w materiałach reklamowych przyprawiają o szybsze bicie serca; czy fotorelacja z minionego wydarzenia bez słów, lecz przekonywająco zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Choć film przekazuje znacznie więcej informacji wizualnych i dźwiękowych, to jednak fotografia pozwala zatrzymać się i skoncentrować na tylko jednej wyjątkowej chwili. Tych z kolei nie brak podczas dokumentowania działalności firmy, wprowadzania nowych usług, odbywania przełomowych spotkań biznesowych czy też organizacji niezapomnianych eventów.

Wartościowa fotorelacja oraz fotogalerie oprócz technicznych umiejętności wymagają wrażliwości. To właśnie oferujemy.

Oferujemy

Video-storytelling

Video-storytelling

Pozwól, że przeniesiemy Twoją opowieść na ekrany właściwych odbiorców. Świat nieustannie potrzebuje wartościowych historii. Takich jak Twoja.

Sprawdź

Filmy użytkowe

Filmy użytkowe

Format video klarownie przedstawi charakter oraz zasady działania oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Gotowy, by ułatwić klientom właściwą decyzję?

Sprawdź

Fotorelacje

Fotorelacje

Powierz nam wykonanie zdjęć, które nie pozostawią obojętnym nikogo, kto sprawdzi galerię na Twojej stronie, zetknie się z materiałami promocyjnymi czy obejrzy fotorelację z wydarzenia.

Sprawdź

Obsługa eventów

Obsługa eventów

Każde wydarzenie to ogrom emocji zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników. Nie pozwól, by emocje te ulotniły się tuż po dotarciu do ostatniego punktu agendy.

Sprawdź

Transmisje live

Transmisje live

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie transmisję, która pozwoli każdemu – niezależnie od tego, gdzie się znajduje – uczestniczyć w Twoim doświadczeniu.

Sprawdź

Multichannel content

Multichannel content

Spójność to słowo klucz w dzisiejszej skomplikowanej, wielokanałowej komunikacji z odbiorcami. Nie zawracaj sobie głowy. Zajmiemy się tym.

Sprawdź

Social media

Social media

Wszystkie platformy społecznościowe mają na celu jedno – łączyć. My także. Przy użyciu tych narzędzi przerzucimy most pomiędzy Twoją marką a uwagą klientów.

Sprawdź

Dziennikarski sznyt

Dziennikarski sznyt

Notki, newsy, wywiady? Artykuły sponsorowane? Kontakt z mediami? A może kompleksowe biuro prasowe na potrzeby danego wydarzenia? Bierzemy to na siebie.

Sprawdź

Działalność szkoleniowa

Działalność szkoleniowa

Czerpiemy wiedzę od innych i dzielimy się własną. Jako pasjonaci nowych mediów opowiadamy i podpowiadamy w tematach komunikacji, relacji i marketingu w cyfrowym świecie.

Sprawdź